Profil naší společnosti

Vážení zákazníci,

uvědomujeme si, co je pro Vás důležité při nakupování na internetu. Hlavním cílem společnosti FOTION, s.r.o. provozující Nákupní Dům Praha je poskytnout zákaznickou zkušenost, která bude opřena o příznivé ceny a bezstarostné a spolehlivé nakupování.  Naši činnost opíráme o realizaci těchto hodnot:

Kvalitní a široký sortiment – citlivým výběrem dodavatelů nabízíme takové produkty, se kterými budete spokojeni při jejich užívání. Neustále rozšiřujeme sortiment dle potřeb zákazníků a atraktivity produktů, avšak ne na úkor kvality. Snažíme se zároveň nabízet ty produkty, které jsou jinde těžko dostupné.

Spolehlivost a důvěra – děláme obchod pro lidi a s lidmi. Budování důvěry je pro nás zásadní součástí každého dne. Produkty před expedicí kontrolujeme. Stránky obchodu a technologii využíváme tak, abychom zajistili jednoduchost a spolehlivost v celém procesu od výběru produktu až po předání zásilky zákazníkovi. Pro doručení produktů používáme partnery, kteří jsou schopni vydat zboží do 24 hod. od expedice. Případné reklamace řešíme otevřeně a prostřednictvím flexibilního vztahu s dodavateli.

Široký výběr způsobů dopravy – dostupnost pro kontakt se zákazníky je klíčová. Kromě všech běžných způsobů doručení zboží mají zákazníci k dispozici výdejní místa Uloženky.

Jsme rádi, že si obchod za několikaleté fungování získal desítky tisíc spokojených zákazníků. Děkujeme za projevenou důvěru. Těšíme se na Váš další nákup.

 

Provozovatel:

FOTION, s.r.o.
Pod Velkým hájem 9
153 00 Praha 5 Radotín

IČ 24725129

DIČ: CZ24725129

 

14 odběrných míst Uloženka

- nejste vázaní určitým časem, lze vyzvednout v otevírací době 

- do 24 hod od expedice připraveno k vyzvednutí

- o uložení budete informováni sms/emailem

- výdejnu zvolíte jednoduše dle seznamu v košíku

Mapa »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.