Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Jako spotřebitel máte dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo na odstoupení od smlouvy, tedy právo na vrácení zboží do 14 dnů od data převzetí zboží. Nárok neztrácíte, ani když si zvolíte možnost osobního odběru v našem SHOWROOMu v Praze nebo na výdejnách.

Lhůta 14 dní pro vrácení zboží

Prosíme o dodržení lhůty, kdy nám je doručena informace o odstoupení od smlouvy. Případně samotné doručení odstoupení od smlouvy i se zbožím.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů (nikoli pracovních). Lhůta začíná následujícím kalendářním dnem od převzetí zboží zákazníkem.

Pokud zašlete odstoupení od smlouvy elektronickou poštou (emailem), je důležité, abyste nám předali zboží v co nejkratším termínu. Avšak v tomto případě Vám nevzniká právo na náhradu nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

Odstoupení od smlouvy by mělo být zaslané ve lhůtě a ne poslední den lhůty. Termín ke vrácení zboží může být po dohodě prodloužen.


Jak zboží vrátit

Na tuto adresu zašlete zboží poštou:

Nákupní dům Praha
Plzeňská 172c
15 000 

 

 

 

 

Stav zboží při vrácení

Prosíme Vás, abyste pokud možno uvedli zboží do původního stavu. Předejdete tak možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené společností Lutongis s.r.o. na uvedení zboží do původního stavu. Je možné vrátit i zboží použité, avšak dodavatel má opět právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží.

Zboží, které vracíte prosím pečlivě zabalte, aby nedošlo k poškození během přepravy.

Dokumenty potřebné k vrácení zboží

Doporučujeme přiložit účet o zaplacení. Pokud účet již nemáte, kontaktujte naší infolinku a účet Vám zašleme na Váš email.

 

Vrácení peněz

Po přijetí a kontrole zboží na naší straně Vám peníze za zboží vrátíme osobně v naší prodejně  v Praze na Žižkově nebo Vám je zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na naší pobočku. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

 

Jak s obalem

Přestože obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci, má firma Lutongis s.r.o. právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s uvedením produktu do původního stavu. Vynaložené náklady jsou vždy individuálně posouzeny a poté jsou naúčtovány a započteny k částce za zboží.

Provozovatel:

FOTION, s.r.o.
Pod Velkým hájem 9
153 00 Praha 5 Radotín

IČ 24725129

DIČ: CZ24725129

 

14 odběrných míst Uloženka

- nejste vázaní určitým časem, lze vyzvednout v otevírací době 

- do 24 hod od expedice připraveno k vyzvednutí

- o uložení budete informováni sms/emailem

- výdejnu zvolíte jednoduše dle seznamu v košíku

Mapa »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.