Hubněte přes zimu

Rádi byste příští léto předvedli svou figuru v plavkách s pýchou a bez studu, ale víte, že je třeba na vaší postavě ještě zapracovat. Do léta máte spoustu času. S hubnutím vám pomohou i spalovače tuků.


 

Spalovače tuků

Chcete-li zapracovat na své postavě a výsledný efekt si udržet, neobejdete se bez fyzické aktivity. Abyste účinky cvičení podpořili, můžete začít užívatspalovače tuků.

Spalovače tuků představují skupinu potravinových doplňků, jež jsou oblíbenou součástí dietního režimu. Zrychlují metabolismus, odbourávají tuky a díky tomu je trénink s nimi účinnější.

Obecně můžeme dělit spalovače tuků na:

  • lipotropní: Látky podporují primární využívání energie z tuků. Mezi tyto látky patří především L-carnitin.
  • stimulační:Nabuzují a dodávají energii. Tyto spalovače tuků obsahují především kofein, synephrine a další stimulační látky.
  • s termogenním účinkem: Představují nejúčinnější legální spalovače. Vyvolají v těle stres, na který reaguje tělo tvorbou tepelné energie. Aby ji mohlo vytvořit, spaluje energii z tuků.

 

Konkrétní tipy na spalovače tuků

Nevyznáte se ve velké nabídce nejrůznějších přípravků a nevíte po jakém sáhnout? Pro dámy je speciálně navržený NutrendCarnilife 40 000. Jde o vysoce efektivní spalovač tuků kombinující látky pro podporu úbytku tukové hmoty a formování postavy. Obsahuje především L-carnitin a koenzym Q10.

Účinným a vyhledávaným spalovačem tuku je také NutrendCompressFever. Nabízí maximálně možný stimulační a termogenně-akcelerační účinek, kterého je možné dosáhnout povolenými látkami. Ocení ho především sportovci podstupující intenzivní trénink. Kvalita spalovače tuku je prověřená mnohými výzkumy.

Na trhu najdete i další spalovače tuků. Jistě si z nabídky vyberete takový, který bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.

Výdejní místo

Sexshop - Praha

Plzeňská 172d, Praha 5 Smíchov
Telefon: +420 720 406 406

Jste tu poprvé a nevíte si rady?Pomůžeme Vám s nákupem

Jak u nás nakupovat?

Provozovatel:

FOTION, s.r.o.
Pod Velkým hájem 9
153 00 Praha 5 Radotín

IČ 24725129

DIČ: CZ24725129

 

14 odběrných míst Uloženka

- nejste vázaní určitým časem, lze vyzvednout v otevírací době 

- do 24 hod od expedice připraveno k vyzvednutí

- o uložení budete informováni sms/emailem

- výdejnu zvolíte jednoduše dle seznamu v košíku

Mapa »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.