Interaktivní hračky pod stromeček

Při výběru dárků pod stromeček pro ty nejmenší chtějí rodiče svým dětem udělat především radost. Těžko by malé děti měly radost z něčeho, co jim má sloužit k výuce. Výjimkou jsou však interaktivní hračky - baví a zároveň děti rozvíjí.


 

O interaktivních hračkách

Nevíte stále, jaké přesně předměty si představit, když se řekne interaktivní hračky? Interaktivní znamená, že s příjemcem (tedy s dítětem) komunikují. Tato komunikace většinou vede ke zlepšování nějakých schopností či dovedností a díky tomu se dítko rozvíjí.

Interaktivní hračky rozvíjejí především vnímání dítě, jeho smysly a kreativitu, ale také podporují hravost a motoriku, rozvíjí představivost, učí se zodpovědnosti a péči o druhé. Zpravidla také dítka zabaví na delší dobu.

 Při výběru dárků pod stromeček pro ty nejmenší chtějí rodiče svým dětem udělat především radost. Těžko by malé děti měly radost z něčeho, co jim má sloužit k výuce. Výjimkou jsou však interaktivní hračky - baví a zároveň děti rozvíjí.

Konkrétní tipy na interaktivní hračky

Zaujala vás možnost pořídit svému potomkovi hračku, která by ho bavila a která by ho zároveň rozvíjela, ale stále ještě nevíte, po jaké konkrétní hračce sáhnout? Možností je mnoho. Přibližme si alespoň ve stručnosti nějaké tipy na interaktivní hračky:

  • dětský tablet ČJ-AJ: Jak lépe začít s angličtinou než formu hry? Díky tomuto dětskému tabletu se dítě bude seznamovat s písmenky a čísly v češtině i v angličtině. Hračka motivuje dítě k dalšímu poznávání.
  • Fur Real Friends Interaktivní zvířátka s taštičkou: Zajímavé jsou hračky, které umožní dětem pěstovat si zodpovědnost a učit se péči o jiného tvora. Interaktivní pejsek je velmi pěkný. Když ho dítko pohladí, začne se hýbat a vydávat zvuky. To se bude líbit každému malému dítěti.
  • FisherPrice Mluvící telefon: I u této interaktivní hračky se výrazně uplatňuje učení hrou. Dítko si na předmětu nastaví čísla, abecedu či doprovod své hry veselou melodií. V přístroji jsou nastavené i základní fráze při telefonování. Váš malý potomek bude mít s toutohračkou o zábavu postaráno a ještě se dozví nové informace.

Výdejní místo

Sexshop - Praha

Plzeňská 172d, Praha 5 Smíchov
Telefon: +420 720 406 406

Jste tu poprvé a nevíte si rady?Pomůžeme Vám s nákupem

Jak u nás nakupovat?

Provozovatel:

FOTION, s.r.o.
Pod Velkým hájem 9
153 00 Praha 5 Radotín

IČ 24725129

DIČ: CZ24725129

 

14 odběrných míst Uloženka

- nejste vázaní určitým časem, lze vyzvednout v otevírací době 

- do 24 hod od expedice připraveno k vyzvednutí

- o uložení budete informováni sms/emailem

- výdejnu zvolíte jednoduše dle seznamu v košíku

Mapa »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.