Puzzle zabaví celou rodinu

Existují různé možnosti, jak se může zabavit celá rodina vhodnou činností. Vedle oblíbených společenských her je to také puzzle. Pořiďte si skládačku a budete mít zábavu na nejedno příjemné odpoledne.


 

Společné skládání puzzle

Pokud se vydáte do přírody, existují různé činnosti, které může provádět celá rodina a zabavit se, ale co když zrovna venku prší, nebo celkově není vhodná doba na procházky venku? I doma se zabaví celá rodina. Oblíbenou činností mnohých rodin je skládání puzzle. Stmelte také vy svou rodinu díky této činnosti.

Začněte tím, že si vyberete puzzle s přiměřeným počtem dílků. Jejich počet je různý. Nejoblíbenější jsou puzzle s tisícem dílků, ale možná si troufnete i na víc.

Vyberte si obrázek, který bude oslovovat celou rodinu. Pěkně vypadají motivy měst, zvířat, krajin atd.

Poté už se můžete pustit do skládání. Uvidíte, že i vy si u této činnosti užijete mnoho legrace a rodinné pohody. Odměnou vám bude pěkný obraz, který se dá po složení pověsit kamkoliv. Některé zajímavé motivy přímo vybízejí k tomu, aby byly po složení pověšené.

 

Puzzle pro děti

Puzzle může být rodinnou zábavou, ale nemusí. Pokud máte doma malé dítko, které ještě nezvládá sestavovat složité obrázky z tisíce dílků, pořiďte mu dětské puzzle. Má menší počet větších dílků, takže nehrozí, že by dítko nějaký dílek spolklo. I tak však na malé dětičky dohlédněte, když puzzle skládají.

U puzzle pro děti jsou oblíbené především pohádkové motivy. Nestárnoucí dlouhodobě oblíbenou postavičkou je Krteček. Neméně oblíbené jsouŠmoulové, ale najdete i motivy z novějších pohádek, takže určitě v nabídce vyberete obrázek, který si váš malý potomek oblíbí.

Stavěním puzzle se zabaví a zároveň bude rozvíjet své motorické schopnosti, ale i představivost a další dovednosti.

Výdejní místo

Sexshop - Praha

Plzeňská 172d, Praha 5 Smíchov
Telefon: +420 720 406 406

Jste tu poprvé a nevíte si rady?Pomůžeme Vám s nákupem

Jak u nás nakupovat?

Provozovatel:

FOTION, s.r.o.
Pod Velkým hájem 9
153 00 Praha 5 Radotín

IČ 24725129

DIČ: CZ24725129

 

14 odběrných míst Uloženka

- nejste vázaní určitým časem, lze vyzvednout v otevírací době 

- do 24 hod od expedice připraveno k vyzvednutí

- o uložení budete informováni sms/emailem

- výdejnu zvolíte jednoduše dle seznamu v košíku

Mapa »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.