RC modely: Vhodný dárek pro starší děti

Co dát pod stromeček staršímu dítku, které již odrostlo klasickým hračkám? Stále oblíbenější jsou RC modely, a to nejen mezi dětmi, ale i někteří dospělí (především muži) si v nich našli zalíbení.

 


 
 

O RC modelech

RC modely jsou dnes obecně známé a oblíbené. Možná jste však o nich zatím slyšeli jen něco málo a stále ještě nevíte, co přesně si pod tímto pojmem představit.

RC model znamená rádiem řízený model - odtud zkratka RC (z anglickéhoradiocontroled). Představují zmenšeninu různých dopravních prostředků.

Základem RC modelu je RC souprava, která je tvořená přijímačem a dálkovým ovladačem. Tyto části spolu komunikují, a to na předem dané frekvenci. Ovládají se na dálku.

RC model nemusí být ovládán pouze elektricky či bateriemi. Některé modelu mají spalovací motor poháněný skutečným palivem. Koupíte-li si propracovaný RC model, bude i velmi výkonný a při jeho pohybu bude vydávat autentický zvuk stejně jako opravdový dopravní prostředek.

Nabídka RC modelů je skutečně rozmanitá. Vyrábí se různé RC modely pro začátečníky, ale i jejich věrní příznivci, kteří vyžadují přesnou napodobeninu dopravního prostředku, si v nabídce najdou své. Tyto RC modely jsou už dražší. Levné modely pořídíte za několik stovek korun, ale propracované napodobeniny mohou jít až do desetitisíců korun.

RC modely se liší složitostí jejich ovládání. Proto pokud jste ještě žádný RC model neměli, bude skutečně lepší, když si vyberte mezi těmi, které jsou určené začátečníkům. Nevíte-li si rady s tím, jaký RC model bude pro vás, popřípadě pro vašeho potomka vhodný, poraďte se s odborníkem.

 

Rozmanité RC modely

A jaký RC model si vybrat? Na výběr máte z různých modelů. Jsou jimi rozmanitá auta na dálkové ovládání, ale vyrábí se i RC modely v podobě letadel, vrtulníků, lodí a dalších dopravních prostředků.

Najděte v nabídce RC modelů na trhu předmět, který nejvíce potěší vašeho potomka nebo kohokoliv, koho se chytáte obdarovat.

Výdejní místo

Sexshop - Praha

Plzeňská 172d, Praha 5 Smíchov
Telefon: +420 720 406 406

Jste tu poprvé a nevíte si rady?Pomůžeme Vám s nákupem

Jak u nás nakupovat?

Provozovatel:

FOTION, s.r.o.
Pod Velkým hájem 9
153 00 Praha 5 Radotín

IČ 24725129

DIČ: CZ24725129

 

14 odběrných míst Uloženka

- nejste vázaní určitým časem, lze vyzvednout v otevírací době 

- do 24 hod od expedice připraveno k vyzvednutí

- o uložení budete informováni sms/emailem

- výdejnu zvolíte jednoduše dle seznamu v košíku

Mapa »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.