Tříkolky Smile plus

Tříkolky smile jsou vyrobeny v ČR tradičním výrobcem. Tento tradiční výrobce se zvlášt specializuje a myslí na schopnosti dětí. Tedy např. tříkolky smile 


Tříkolky smile jsou vyrobeny v ČR tradičním výrobcem. Tento tradiční výrobce se zvlášt specializuje a myslí na schopnosti dětí. Tedy např. tříkolky smile mají šlapky spojené se zadní nápravou klasickým řetězem. Tento systém umožňuje lehčí šlapaní pro vaše dítko a tudíž nedochazí ke zbytečným tlakům na nožičky. Tříkolka je vyrobena z lehke ocelové konstrukce, řetěz je schován za platovým krytem tak aby nedošlo ke zranění. Dále rukojeti mají bezpečnostní konce. Tříkolka má nastavitelné sedátko, široká gumová kola (která si poradí i s terénky, jako jsou písek a bláto) zvoneček a košíček na vše potřebné Vašeho dítka. Z naší skušeností můžeme poznamenat, že tříkolka je velice bytelná. Nedochází k reklamacím. Nicméně zřídka, ale stane se, že se poškodí plastový kryt řetězu. V tomto případě doporučujeme si nechat tříkolku opravit přímo v servisu, ale také lze provést výměnu krytu s náhradními dílami, které si můžete u nás objednat. Poměr reklamací a prodaných kusů je 2/100.

Výdejní místo

Sexshop - Praha

Plzeňská 172d, Praha 5 Smíchov
Telefon: +420 720 406 406

Jste tu poprvé a nevíte si rady?Pomůžeme Vám s nákupem

Jak u nás nakupovat?

Provozovatel:

FOTION, s.r.o.
Pod Velkým hájem 9
153 00 Praha 5 Radotín

IČ 24725129

DIČ: CZ24725129

 

14 odběrných míst Uloženka

- nejste vázaní určitým časem, lze vyzvednout v otevírací době 

- do 24 hod od expedice připraveno k vyzvednutí

- o uložení budete informováni sms/emailem

- výdejnu zvolíte jednoduše dle seznamu v košíku

Mapa »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.