Velopláště a veloduše firmy Rubena

Téměř každý cyklista se setkal s výrobky Náchodské firmy RUBENA. Podnik existující pod tímto názvem od roku 1947 je tradičním výrobcem 


Téměř každý cyklista se setkal s výrobky Náchodské firmy RUBENA. Podnik existující pod tímto názvem od roku 1947 je tradičním výrobcem gumárenského zboží. Velopláště a veloduše firmy Rubena například značek EXTREME, MTB & CROSS, BMX, CITY & TOUR - TREK jsou testovány nejen ve špičkových laboratořích ale hlavně zákazníky z mnoha států světa. Velopláště a duše tohoto tuzemského podniku snesou srovnání s ostatními výrobci kvalitou a šíří výrobního sortimentu (cca 45 velikostí v několika kategoriích), vynikají však příznivou cenou, dostupnou širokému spektru zákazníků. Uspokojí nejen běžné cyklisty (CITY) ale i majitele horských kol (MTB & CROSS) ale i závodníky extrémních sportů (EXTREME). Avšak nejen cyklisté ale i majitelé různých kárek a vozíků ocení kvalitu a nízkou cenu firmy RUBENA NÁCHOD.
 
 

Výdejní místo

Sexshop - Praha

Plzeňská 172d, Praha 5 Smíchov
Telefon: +420 720 406 406

Jste tu poprvé a nevíte si rady?Pomůžeme Vám s nákupem

Jak u nás nakupovat?

Provozovatel:

FOTION, s.r.o.
Pod Velkým hájem 9
153 00 Praha 5 Radotín

IČ 24725129

DIČ: CZ24725129

 

14 odběrných míst Uloženka

- nejste vázaní určitým časem, lze vyzvednout v otevírací době 

- do 24 hod od expedice připraveno k vyzvednutí

- o uložení budete informováni sms/emailem

- výdejnu zvolíte jednoduše dle seznamu v košíku

Mapa »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.